شرکت پیشگام تجهیز تهویه

شرکت پیشگام تجهیز تهویه هم آرا فعالیت خود را در حدود دو دهه پیش با تولید پولی های دوتکه تیپر لاک یا اصلاحا پولی های گوه ای که نوع جدیدی از پولیهای انتقال قدرت نسبت به پولی نافدار رایج در بازار بود آغاز کرد که با استقبال بسیار خوب تولید کنندگان مواجه گردید. ارتباط موفق با تولیدکنندگان و آگاهی نسبت به مشکلات تامین قطعات صنعت تهویه ما را بر آن داشت تا اقدام به تولید قطعات دستگاههای هواساز نماییم در این راستا ساخت قالبهای قطعات هواساز با کیفیت را آغاز کرد 

شرکت پیشگام تجهیز تهویه از سال ۱۳۷۹ تا کنون در دو حیطه تولید و تامین قطعات دستگاههای تهویه مطبوع و همچنین تولید پولی های دو تکه چدنی و آلومینیومی استاندارد که از بهترین مواد اولیه چدن خاکستری و چدن داکتیل نشکن و همچنین آلومینیوم مرغوب ریخته گری و تراشکاری میشوند فعال میباشد.

 

پخش ویدیو

نظرات مشتریان درباره ما

شرکت پیشگام تجهیز تهویه

تولیدات ما در حیطه تهویه مطبوع شامل پروفیل های آلومینیومی هواساز،اتصالات و کرنر هواساز، دمپر هواساز در ابعاد مختلف، و مجموعه ای متنوع از دستگیره هواساز و لولای هواساز و یراق آلات بدنه میباشد.
همانطور که گفته شد، شرکت پیشگام تجهیز در زمینه ساخت پولی های دوتکه تیپرلاک نامی آشنا و مورد اعتماد برای تولیدکنندگان میباشد. همکاری موفق با مطرح ترین تولید کنندگان صنعت ایران در طی سالها همواره نشان از اعتماد متخصصین این حوزه به تولید با کیفیت ایرانی و تامین به موقع نیازها اشاره دارد.
مفتخریم اعلام کنیم که تمامی فرایند ریخته گری از مواد چدن درجه یک، قالب سازی پولی، تراشکاری پولی، مستحکم کاری و بالانس پولی های چدنی و آلومینیومی در مجموعه پیشگام تجهیز انجام میپذیرد.
شما میتوانید با مراجعه به منوی محصولات درخصوص انتخاب محصول مورد نیاز خود اقدام فرمایید و چنانچه نیاز به دریافت مشاوره فنی یا سوالهای مربوطه داشتید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

پیشگام تجهیز تهویه

شرکت پیشگام تجهیز تهویه

شرکت پیشگام تجهیز تهویه هم آرا فعالیت خود را در حدود دو دهه پیش با تولید پولی های دوتکه تیپر لاک یا اصلاحا پولی های گوه ای که نوع جدیدی از پولیهای انتقال قدرت نسبت به پولی نافدار رایج در بازار بود آغاز کرد که با استقبال بسیار خوب تولید کنندگان مواجه گردید. ارتباط موفق با تولیدکنندگان و آگاهی نسبت به مشکلات تامین قطعات صنعت تهویه ما را بر آن داشت تا اقدام به تولید قطعات دستگاههای هواساز نماییم در این راستا ساخت قالبهای قطعات هواساز با کیفیت را آغاز کرده و همچنان به تولید پولی های دوتکه تیپرلاک پرتقاضا ادادمه دادیم و در طی سالها همواره به تعداد تنوع محصولات خود با حفظ و ارتقای کیفیت افزودیم. در حال حاضر شرکت پیشگام تجهیز دارای مجموعه کاملی از قطعات تهویه مطبوع میباشد که با کیفیت رقابتی از بهترین مواد پلی آمید و آلومینیوم تولید میگردند و همچنین تامین کننده ی دیگر شرکتهای عرضه کننده این محصولات در شهرهای مختلف ایران میباشد.

تولیدات پیشگام تجهیز تهویه

قطعات تولیدی شامل طیف گستره ای از پروفیلهای آلومینیومی هواساز، داکت اسپیلت، ایرواشر، کولرهای سقفی و ... مانند پروفیل آلومینیومی پنج خم ، پروفیل آلومینیومی هایژنیک و پروفیل آلومینیومی ترمال بریک و اتصالات آنها مانند کرنر هواساز و اتصالات فریم هواساز میباشد که با محصولات دیگر این شرکت مانند انواع لولا هواساز و دستگیره هواساز و قفل هواساز به تولید کنندگان تهویه مطبوع ارائه میگردد. همچنین این شرکت به صورت تخصصی ساخت دمپر آلومینیومی هواساز بر اساس ابعاد سفارشی از بسیار کوچک(۲ تیغه) تا بسیار بزرگ (چند زون، ۲۰ تیغه ، مالتی ) و قطعات جانبی داخلی دمپر را انجام میدهد.